Tartu Jazzklubi kutsub juba oktoobris Eesti Rahva Muuseumi uude hoonesse tassikesele jazzile. Alates septembrist 2016 TJC aga Ülikooli Kohvikus tegevust ei jätka. Sealsetes ruumides pakub jätkuvalt toitlustust OÜ Ülikooli Kohvik.

Tartu Jazz Club peatab oma tegevuse Ülikooli Kohviku hoones, mis tähendab, et TJC ei alusta oma planeeritud 5. hooaega 2. septembril 2016 aadressil Ülikooli 20, Tartu. Põhjus on proosaline kuid kindlasti mitte haruldane – kultuuriklubi haldava MTÜ ja toitlustusettevõtte vahelised sügavad ja ületamatud erimeelsused. TJC haldav MTÜ Rajamuusika ei pea võimalikuks kultuuri rakendada ärihuvide teenistusse. Seega kõik Ülikooli Kohviku ruumides toimuvad sündmused ei ole alates 25. augustist 2016 enam seotud Tartu Jazzklubi ja tassikese jazziga.

Kuid oleme väga rõõmsad seni asetleidnud sündmuste üle ja rahul märkimisväärse tähelepanuga, mille Tartu Jazzklubi tegevus Ülikooli Kohvikule on toonud. Nelja hooaja jooksul Ülikooli Kohviku esimese korruse ruumides tegutsenud TJC tõi publikuni üle 800 mitmekülgse sündmuse! Suur aitäh senise koostöö eest kõigile muusikutele, toetajatele, partneritele ja muidugi publikule. Jätkame uutes paikades uue hooga!

OlegPissarenko-ja-TJC-bw2

Oleg Pissarenko / foto Kalev Ints

Head uudised – iga lõpp on uue algus!

Tartu Jazzklubi küll peatab mõneks nädalaks oma tegevuse, kuid kindlasti ei lõpeta kultuurilist tegevust üldiselt. Nimelt ootame teid, kallid jazzihuvilised, kvaliteetset kultuuri nautima juba oktoobrikuus vastvalmivasse Eesti Rahva Muuseumi hoonesse aadressil Muuseumi tee 2, Tartu. Tegemist on kauaoodatud ja kultuuriliselt ääretult tähendusliku paigaga, millele silmapaistev arhitektuur veelgi väärtust lisab. Just selles värskes ja võimsas hoones tahame uuendada ka Tartu Jazzklubi kvaliteeti. Sündmuseid saab toimuma küll kvantitatiivselt vähem, kuid seda põnevamad saavad olema asetleidvad kontserdid. Täpsem info ilmub peatselt TJC kodulehele ja FB lehele.

MTÜ Rajamuusika on 2009. aastal asutatud mittetulunduslik ettevõte, mille eesmärk on jazzi ja rütmimuusika valdkonna edendamine, propageerimine ja populariseerimine Tartus, Tartumaal ja Eestis tervikuna. MTÜ juhatuse esimees on Oleg Pissarenko. Ühing korraldab lisaks Tartu Jazzklubile ka klubitegevusi Narvas ja Põltsamaal ning Tartu jazz- ja rütmimuusika festivali IDeeJazz.

Kohtume taas ja võtame tassikese jazzi!

Evelin Pissarenko

MTÜ Rajamuusika juhatuse liige

Pin It on Pinterest